Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Zawody algorytmiczne w ramach projektu CMI - podsumowanie

ZAWODY ALGORYTMICZNE W RAMACH PROJEKTU CMI – PODSUMOWANIE

Nikola Gajos, Monika Strzelec, Marta Prusek – uczennice klasy V, wzięły udział w zawodach algorytmicznych w ramach kółka informatycznego realizowanego z Ogólnopolskiego Projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego w naszej szkole. Uczennice zajęły 15 z 38  miejsc, na 65 zespołów biorących udział w zawodach algorytmicznych, na Politechnice Łódzkiej. Otrzymały 265 punktów. Poniżej zrzut ekranu z opublikowanych na stronie CMI wyników. Uczennice były grupą ANNWIEK01A. Poniżej punktacja z poszczególnych zadań. Wynik grupy - to bardzo dobry wynik, bo miejsce 1 zajęła grupa z punktacją 675. Za udział w zawodach uczennice otrzymały dyplomy i upominki.

Gratuluję wyniku i dziękuję Wam serdecznie za udział w zawodach algorytmicznych!

Kody zadań użyte w podsumowaniu:

• SKA: Skarb piratów
  • MIE: Miękkie lądowanie