Środa, 2018-10-17

Imieniny: Antonii, Ignacego

PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

KOORDYNATOR PROJEKTU - pani BEATA GOZDUR

Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" etap III był realizowany na terenie naszej placówki od 2 listopada 2010 r. do 20 czerwca 2011 r. 17 czerwca 2011 roku odbył się pokaz efektów etapu III projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". W pokazie wzięli udział rodzice oraz uczniowie kl. IV-V naszej placówki. Uczniowie kl.I otrzymali pamiątkowe Dyplomy oraz myszki - Pacynki. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom kl. I za zaangażowanie i współpracę.
Pani koordynator Jolanicie Maślicha za cenne wskazówki i pomoc w realizacji projektu. Dziękujemy również Beneficjentowi projektu GE MAC za możliwość udziału naszej placówki w projekcie jak również za przekazanie atrakcyjnych środków dydaktycznych, które będą służyły dzieciom i nauczycielom przez kolejne lata.

dodano:22 czerwca 2011r

.................................................................

W dniu 27 maja 2011 roku odbyła się wycieczka klasy I do Jędrzejowa w ramach projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy. Zwiedziliśmy Muzeum zegarów. Spotkaliśmy się ze strażakami PSP w Jędrzejowie. Strażacy zaprezentowali uczniom sprzęt strażacki oraz opowiedzieli o swojej pracy. W ramach wycieczki zwiedzieliśmy także Klasztor Cystersów w którym w czasie wakacji odbywają się koncerty organowe.

dodano:30 maja 2011r

Od 1 grudnia 2010 uczniowie klasy I wezmą udział III edycji w projektu PIERWSZE UCZNIOWSKIEDOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY .

Projekt realizowany jest na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem Projektu jest wdrażanie modelu edukacji, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, a także kształtowanie kompetencji kluczowych w oparciu o głęboko humanistyczną teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera.

Koordynatorem projektu będzie p. Beata Gozdur.

dodano:18.10.2010